Jesień 2020

Oferta programowa

ANIMAL PLANET

Animal Planet zabiera widzów jeszcze bliżej zwierząt i osób, dla których los zagrożonych gatunków jest najważniejszy!

Już we wrześniu startuje nowy, czwarty sezon „Nowojorskiego zoo – Bronx”. Seria ukazuje kulisy funkcjonowania znanej instytucji oraz zaangażowanie i oddanie jej personelu, który codziennie mierzy się z nowymi, często niespodziewanymi, wyzwaniami. W tym sezonie do grona mieszkańców zoo dołączy urocza para młodych pand. Widzowie będą też świadkami wylęgania się żółwi wężoszyjnych z wyspy Roti – to niezwykle rzadkie wydarzenie, gdyż gatunek ten jest niemal na wymarciu. Natomiast pupil ośrodka – mrówkojad Velcro – dostanie od swoich opiekunów niezwykłą niespodziankę! 

Animal Planet zaprasza także na drugi sezon serii „Aquarium”, przybliżającej działalność największego akwarium publicznego na terenie USA – Georgia Aquarium w Atlancie. Ośrodek jest domem dla wielu niezwykłych gatunków ryb, ssaków morskich i ptaków wodnych. W tym sezonie poznamy kolejne historie prosto z głębin. Jedna z nich będzie dotyczyć podstępnej, węgorzokształtnej mureny. Ten wrogi okaz ukradkiem przemieszcza się z jednego siedliska do drugiego. Inna historia opowie o gigantycznym żółwiu morskim o imieniu Tank, który będzie musiał nauczyć się zdrowszych nawyków żywieniowych. A dwie małe płaszczki – Bekon i Pomidor – trafią do nowego domu, na ogromną wystawę Ocean Voyager. Jak się tam odnajdą? 

To nie wszystko! Tej jesieni widzowie poznają też Dana McKernana, który rzucił karierę – wraz z sześciocyfrową pensją – w Austin w Teksasie, aby przejąć 140-letnią rodzinną farmę w Michigan i przekształcić ją w urocze sanktuarium