Jesień 2020

Oferta programowa

EUROSPORT PLAYER

Miesiące pełne sportowych emocji na najwyższym poziomie w Eurosporcie!

Od początku sierpnia widzowie Eurosportu mogą nie odchodzić od telewizora i niemal na stałe emocjonować się największymi sportowymi wydarzeniami na świecie! Jesień i zima na antenach Eurosportu to tysiące godzin transmisji, możliwość oglądania w akcji wielkich gwiazd i imprezy, które przyciągają miliony widzów. 

Nadchodzące miesiące będą niezwykle intensywnym czasem dla wszystkich fanów sportu. Wraz z widzami będziemy przeżywać wielkie emocje podczas tenisowych turniejów Wielkiego Szlema, kolarskich Wielkich Tourów, kolejnego sezonu Pucharu Niemiec i, już od października, nowego sezonu sportów zimowych  – podkreśla Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN Discovery Polska i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

W najbliższych tygodniach na antenach Eurosportu widzowie zobaczą największe sławy kolarstwa, tenisa, snookera i wielu innych dyscyplin. Dodatkowo, wydarzenia sportowe będą skumulowane w czasie. Dla przykładu US Open i Roland-Garros dzielić będzie zaledwie tydzień! US Open, tradycyjnie ostatni w roku turniej Wielkiego Szlema, tym razem będzie dopiero drugim. Najlepsze tenisistki i najlepsi tenisiści świata będą rywalizować na Flushing Meadows od 31 sierpnia do 13 września, a już 21 września rozpocznie się Roland-Garros.

Niesamowicie zapowiada się także kalendarz kolarski. Już 29 sierpnia rozpocznie się Tour de France, który potrwa do 20 września. Drugim wielkim tourem w sezonie ma być Giro d’Italia (3 – 25 października), a ostatnim Vuelta (20 października – 8 listopada). Eurosport pokaże na żywo wszystkie najważniejsze wyścigi kolarskie, w których zobaczymy m.in. Rafała Majkę i Michała Kwiatkowskiego. Za mikrofonami usiądą uwielbiani przez widzów komentatorzy: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski i Adam Probosz.

Gdy swoje ostatnie mecze będą rozgrywać tenisiści, a kolarze pędzić do mety Vuelty, Eurosport wkroczy już w kolejny sezon zimowy! Zobaczymy w nim kwalifikacje i konkursy Pucharu Świata, przełożone na grudzień Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich, każdy skok w Turnieju Czterech Skoczni i Raw Air, zmagania biathlonistek i biathlonistów, a także Puchary Świata w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich i kombinacji norweskiej

To będą pasjonujące miesiące w towarzystwie gwiazd sportu oraz znakomitych komentatorów Eurosportu. Jak zawsze skoki narciarskie komentować będzie duet Marek Rudziński – Igor Błachut. Przy transmisjach biathlonowych widzowie Eurosportu będą mogli usłyszeć Tomasza Jarońskiego i Tomasza Sikorę – wicemistrza olimpijskiego z Turynu i mistrza świata z Anterselwy.

Dostarczanie widzom treści na najwyższym poziomie jest priorytetem Eurosportu. Przed nami bardzo intensywny czas wypełniony sportową rywalizacją i transmisjami fascynujących wydarzeń sportowych, a także przygotowaniami do 2021 roku i najważniejszej imprezy sportowej na świecie, czyli Igrzysk Olimpijskich w Tokio – podsumowuje Dorota Żurkowska-Bytner.

Igrzyska w Tokio rozpoczną się 23 lipca 2021 roku, a Eurosport i grupa Discovery pokażą na żywo każdą sekundę startów wszystkich sportowców milionom fanów w całej Europie. Przez 24 godziny na dobę Eurosport będzie oferował widzom pełny dostęp do wszystkiego, co wydarzy się w Tokio. W sumie stacja pokaże aż 3500 godzin rywalizacji – dostępnych na żywo i na żądanie na niemal każdym urządzeniu.