Jesień 2020

Oferta programowa

36.6

To już ósmy sezon najzdrowszego programu telewizyjnego – „36,6°C”! Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek doradzą, jak zadbać o zdrowie i pokażą nam najnowsze technologie medyczne. Zapraszamy!

Dbasz o zdrowie? Interesujesz się medycyną? Chcesz wiedzieć, jak zatroszczyć się o siebie i swoich bliskich? To program idealny dla Ciebie! Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek zajmą się skuteczną profilaktyką, podpowiedzą sprawdzone badania oraz wskażą drogę do najszybszej i najtrafniejszej diagnozy!

W jesiennym sezonie „36,6°C” znane z pierwszych stron gazet gwiazdy podzielą się swoimi historiami na temat zdrowia i zdradzą, jak radzą sobie w najtrudniejszych chwilach. Nie zabraknie też najnowszych technologii, które naukowcy opracowują, żeby skuteczniej walczyć z najgroźniejszymi chorobami. Tylko dzięki „36,6°C” dowiesz się, jak znaleźć specjalistów, którym niestraszne są najtrudniejsze przypadki. Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek pomogą oddzielić prawdę i rzetelną medyczną wiedzę od mitów i fakenewsów, a że w kwestii zdrowia nie ma miejsca na półprawdy − to koniecznie oglądajcie nas w każdą sobotę o 18:00!