Jesień 2020

Oferta programowa

CHYŁKA – REWIZJA

Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Wojciech Zieliński (Bukano), Jakub Gierszał (Piotr Langer Junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Mariusz Bonaszewski (Buchelt), Antoni Pawlicki (Piotrowski), Olga Bołądź (Magdalena), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Jacek Koman (Henry McVay), Małgorzata Klara (Zakierska) i inni.

„Chyłka – Rewizja” to już trzeci sezon niezwykle popularnego serialu z Magdaleną Cielecką w roli niepokornej pani mecenas. Po raz kolejny życie Joanny Chyłki poważnie się skomplikuje. Po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, bezkompromisowa prawniczka będzie musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością. To niełatwe zadanie dodatkowo utrudni fakt, że zostanie wciągnięta w sprawę okrutnego morderstwa…

Świat Joanny Chyłki diametralnie się zmieni. Prawniczka będzie musiała stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Zrządzenie losu sprawi, że Chyłka przez przypadek zostanie zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient – Rom Bukano – po stracie żony i córki ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie stanie się jednak głównym podejrzanym w sprawie. W efekcie Chyłka i „Zordon” znowu spotkają się na sali sądowej, ale tym razem staną po przeciwnych stronach barykady. Czy wynik tego starcia będzie z góry przesądzony?