Jesień 2020

Oferta programowa

DEFACTO BOSACKA

Jesienią na antenie TTV zobaczymy Katarzynę Bosacką w roli prowadzącej. Popularna dziennikarka pojawi się po raz pierwszy w stałym programie na antenie telewizji naziemnej! Program „DeFacto Bosacka” odkryje, w jaki sposób możemy na co dzień poprawić jakość swojego życia. 

Katarzyna Bosacka przez ponad 20 lat dziennikarskiej kariery zajmowała się edukacją: żywieniową, konsumencką, zdrowotną oraz naukową. Spod jej pióra wyszło 10 książek i kilka programów telewizyjnych na antenie TVN Style. Tym razem na widzów będzie czekać wiele ciekawostek i odkryć, które niewielkim kosztem ułatwiają życie, a także podpowiadają, jak podreperować swoje zdrowie i stan portfela.  

Formuła programu będzie zawierała również szereg zaskakujących statystyk dotyczących każdego z nas. Naukowcy szacują, że 50% osób po 30. roku życia cierpi z powodu bezsenności, a mało kto wie, że jeszcze 100 lat temu średnio spaliśmy 9 godzin, teraz tylko… 6. Co z tym możemy zrobić, aby chronić się i poprawić jakość naszego życia? Katarzyna Bosacka będzie miała swoje propozycje i rozwiązania!