Jesień 2020

Oferta programowa

DZIEŃ DOBRY TVN

„Dzień Dobry TVN”powraca z nowym sezonem! To już 15 lat istnienia najlepszego programu śniadaniowego w Polsce. Z okazji jubileuszu na widzów czeka wyjątkowe urodzinowe wydanie pierwszego odcinka po wakacjach. Nie zabraknie wspomnień, wzruszeń, ale też nowości i niespodzianek. Jedno jest pewne – „Dzień Dobry TVN” to najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia solidną dawką pozytywnej energii!

Piętnaście lat temu na antenie TVN wyemitowany został pierwszy w historii odcinek porannego programu „Dzień Dobry TVN”. Od tego czasu niezmiennie pozostaje dla swoich widzów źródłem rozrywki i informacji. Codziennie rano prowadzący dbają o to, by ciepłą i przyjazną atmosferą, humorem i dobrą energią wypełnić każdy odcinek. Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska i Damian Michałowski również tej jesieni będą spotykać się ze wszystkimi od ósmej rano.

Już w pierwszym odcinku nowego sezonu redakcja programu przygotowała niezwykłą niespodziankę. Tego dnia w podróż po Polsce wyruszy „Dzieńdobrobus”. Reporterzy wybiorą się w odległe zakątki Polski, miejsca dobrze znane, ale i te mniej oczywiste. Sprawdzą z czego słyną, co warto zobaczyć, kim są ich mieszkańcy. Od września w programie pojawią się również dwa nowe cykle. „Raz, dwa, trzy, piękna TY!” to projekt oparty na metamorfozach zarówno kobiet,jak i mężczyzn. Specjaliści wykorzystają to, co znajdą w szafach i kosmetyczkach widzów. Styliści, makijażyści i fryzjerzy udowodnią, że niewielkim kosztem można dokonać diametralnej odmiany wizerunku. W kolejnym cyklu „Sama to ogarniesz” pokazane zostaną szybkie i tanie sposoby na poradzenie sobie z drobnymi, domowymi usterkami. Czy każda sytuacja wymaga wezwania specjalisty, którego usługi często okazują się niezwykle kosztowne? Oczywiście, że nie! Eksperci podpowiedzą jak samodzielnie wykonać proste naprawy, ale też podzielą się kreatywnymi pomysłami na wykonanie domowych ozdób i wskazówkami dotyczącymi aranżacji przestrzeni.

To nie wszystko! Powrócą również dobrze znane widzom cykle. Łukasz Skopa w „Co z tego wyrośnie?” podpowie, jak zadbać o owoce i warzywa, które można uprawiać na działce. Michał Cessanis wybierze się w kolejne podróże, żeby udowodnić, że zagraniczne wyjazdy mogą być jednocześnie atrakcyjne i niezbyt kosztowne. Będzie to kontynuacja cyklu „Do zobaczenia”. Mikołaj Rey w swoich „Podróżach kulinarnych” odkryje nowe lokalne smaki, a w weekendowych „Udanych operacjach” przedstawione zostaną sylwetki wybitnych polskich lekarzy specjalistów wykonujących często pionierskie interwencje chirurgiczne ratujące życie i zdrowie pacjentów. Marcin Kostrzewski powróci z serią przyrodniczą „Marcin z lasu”, w której z prawdziwą pasją będzie opowiadać o polskiej faunie i florze.

W nowym sezonie nie zabraknie interesujących gości, najnowszych wiadomości z kraju i ze świata oraz ciekawostek z show-biznesu. „Dzień Dobry TVN” to niezawodny sposób na udany poranek!