Jesień 2020

Oferta programowa

KANAPOWCY

Wygodna kanapa, chipsy, piwko i dobry film brzmią bardzo zachęcająco, jednak skutki nadwagi coraz częściej prowadzą do niebezpiecznych dla zdrowia schorzeń. W drugim sezonie „Kanapowców” pojawi się pięciu odważnych uczestników z Podhala, którzy pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca spróbują powalczyć o swoje zdrowie, formę i nowy styl życia.

Pierwszy sezon programu okazał się prawdziwym hitem, ale przede wszystkim sukcesem dla samych uczestników. Czwórka z pięciu bohaterów schudła po kilkanaście kilogramów i postawiła na zmianę swoich nawyków, a wszystko dzięki wdrożonym ćwiczeniom i diecie. Udział w programie odmienił życie nie tylko tytułowych „Kanapowców”, ale całych ich rodzin! 

Nowi uczestnicy programu, charakterni mieszkańcy Podhala, nie czują się komfortowo ze swoim ciałem. Wyjście na basen z dziećmi czy rozebranie się przed partnerką jest dla nich wręcz paraliżującym przeżyciem. Nadwaga stała się problemem nie tylko dla nich, ale też dla całej rodziny. Dlatego zdecydują się na diametralną zmianę stylu życia i reżim wprowadzony przez trenera Krzysztofa Ferenca.

Kamery programu będą podglądać codzienność każdego z mężczyzn. Tym razem finałem zmagań dla uczestników będzie prawdziwy wydolnościowy sprawdzian – triathlon. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia tego celu, przekonamy się już w październiku.