Jesień 2020

Oferta programowa

KLASYKA PATRYKA MIKICIUKA

Podobno nie ma samochodu, którym by nie jeździł, a o motoryzacji mógłby opowiadać godzinami. Patryk Mikiciuk, pasjonat, dziennikarz oraz duma TVN Turbo poprowadzi nową, pełną sportowych emocji serię w całości opartą na pojedynkach między wyjątkowymi autami. Którym pojazdom uda się zaliczyć skrupulatny test prowadzącego?  

„Klasyki Patryka Mikiciuka” to nowa seria, która skupi się na pojedynkach samochodowych. W programie zagoszczą nie tylko piękne klasyki – marzenia każdego kolekcjonera – ale także modele prosto z salonu. Wszystko, co wpadnie w oko wymagającemu Patrykowi. Postawi on auta przed serią trudnych do zaliczenia testów!  

Drag racingi (wyścigi na 1/4 mili) raz na zawsze rozstrzygną, który z testowanych pojazdów jest najszybszy. Do tego każde auto zostanie poddane wszechstronnym badaniom, dzięki którym ocenimy całe spektrum osiągów sprawdzanych samochodów.   

Ale „Klasyka Patryka Mikiciuka” to nie tylko piękne samochody. To także „klasyczny Patryk”, czyli opowieści o samochodach pełne serca, pasji i entuzjazmu!