Jesień 2020

Oferta programowa

KLINIKA BEZ TAJEMNIC

Lekarze z Kliniki Ambroziak podzielą się z widzami programu „Klinika bez tajemnic” tajnikami swojej pracy i pokażą, jak na co dzień mierzą się z trudnymi przypadkami.

W najnowszej serii eksperci jednej z najbardziej prestiżowych prywatnych placówek medycznych w Polsce ponownie odmienią los pacjentów i w przystępny sposób pokażą, jak zaskakująco wiele oferuje dziś współczesna medycyna. Poznamy szczegóły zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, laryngologii, fizjoterapii czy kosmetologii.

W przeciwieństwie do innych medycznych programów, seria „Klinika bez tajemnic” zbudowana jest wokół lekarzy. W programie przybliżymy sylwetki charyzmatycznych doktorów: Marcina Ambroziaka, „pierwszej damy kliniki” Joanny Ambroziak oraz pozostałych członków personelu, którzy dzięki pasji oraz zaangażowaniu spełniają marzenia i poprawiają jakość życia pacjentów. Nasze kamery ponownie zajrzą do lekarskich gabinetów, gdzie wśród pacjentów na wizytę oczekują też osoby znane z pierwszych stron gazet!