Jesień 2020

Oferta programowa

KRÓLOWE ŻYCIA

Barwne życie, w którym nie ma miejsca na zasady, i specyficzne poczucie humoru wyrażone ciętym językiem. Bohaterki „Królowych życia” żyją według własnego scenariusza i tym od czterech lat przyciągają uwagę widzów. Jesienią w programie zadebiutują też trzy nowe, bardzo kobiece królowe.

Ich nie trzeba szerzej przedstawiać – Dagmara, Kasia i Iza prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich ekscentryczne perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Kłopoty ze zdrowiem, zawirowania w życiu zawodowym czy dojrzewające dzieci potrafią wywrócić wszystko do góry nogami.

W najnowszym sezonie poznamy trzy nowe królowe. Sylwia, na co dzień mieszkanka Krakowa, która na przejażdżkę szybkim samochodem wydałaby każde pieniądze. W wolnym czasie często odwiedza strzelnicę, a z narzeczonym prowadzi firmę… rozbrajającą bomby. Pojawi się też niezwykły duet królowych z Chorzowa, Patrycja i Justyna, które dzielą wspólne, bujne życie z tym samym partnerem. Taki podział w związku to coś nowego, nawet dla fanów programu! Po raz pierwszy w programie zagości też reprezentacja z Trójmiasta – Ania, która swoje życie dzieli pomiędzy pracą, a podróżami z ukochanym oraz Damian i Leon, duet w życiu i w pracy, którzy razem prowadzą klinikę medycyny estetycznej.