Jesień 2020

Oferta programowa

LEGO MASTERS

Tego jeszcze nie było! Zupełnie nowy program i inna jakość rozrywki. Najsłynniejsze klocki świata, budowle, jakie można zobaczyć tylko w filmach i zacięta rywalizacja. A do tego świetny prowadzący – Marcin Prokop! „LEGO Masters” – format, który jesienią pokaże stacja TVN, to rewelacyjna zabawa dla całej rodziny i możliwość wygrania wspaniałej nagrody!

Program „LEGO Masters” podbił serca widzów na całym świecie. Hit oglądalności w USA, Australii, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Tej jesieni zaś po raz pierwszy będzie można go zobaczyć w Polsce! Niezwykłe zadania, surowi jurorzy, wspaniali gracze i wielka nagroda! 

O rewelacyjną zabawę i dobry humor zadba uwielbiany przez widzów prowadzący − Marcin Prokop. Z nim nie będzie można się nudzić! Bo „LEGO Masters” to jedyny taki program, który łączy pokolenia!

Przed nami sześć emocjonujących odcinków i tyle samo wyjątkowych par. Co tydzień uczestnicy zmierzą się z zadaniami oraz stworzą spektakularne konstrukcje z klocków Lego. Będzie to sprawdzian ich zdolności, kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza dwójka opuści program. O zwycięstwo w finale zawalczą trzy najlepsze drużyny. Szykuje się prawdziwe starcie mistrzów! Triumfator otrzyma tytuł Mistrza LEGO, wycieczkę do LEGOLANDU i nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych!

„LEGO Masters” to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Uczestnicy będą tworzyć spektakularne miniatury budynków, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. To wszystko powstanie z ponad dwóch milionów klocków LEGO! Co więcej, gracze będą musieli stawić czoło presji czasu, rywalom oraz ogniu krytyki ekspertów. W programie na pewno nie zabraknie dużych emocji, bo „LEGO Masters” to przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich, w każdym wieku!