Jesień 2020

Oferta programowa

MILIONERZY

Jeden uczestnik, trzy koła ratunkowe i 12 pytań do wielkiej wygranej. Czy tym razem uda się rozbić bank i zdobyć czekający na zwycięzcę milion złotych? Jedno jest pewne – nie zabraknie wielkich emocji i dużej dawki wiedzy! „Milionerów” poprowadzi niezastąpiony Hubert Urbański.

Kultowy teleturniej powraca na antenę TVN z nowymi odcinkami! O tym, by dołączyć do gry i zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego, marzy wielu uczestników. Na zwycięzcę czeka okrągły milion złotych! Jednak droga do wielkiej fortuny nie jest prosta. Uczestnicy będą musieli wykazać się opanowaniem, rozwagą i szeroką wiedzą w wielu dziedzinach. W tej grze liczy się strategia, intuicja i nerwy ze stali.

Jak dobrze specjalista nauk ścisłych zna twórczość Reymonta? Czy miłośnik historii poradzi sobie z matematycznym równaniem? Czym zaskoczą pytania z wiedzy o popkulturze? Uczestnicy zawsze mogą liczyć na łut szczęścia, telefon do przyjaciela i szarmancki uśmiech Huberta. Gwarantowane są wielkie emocje, dobra rozrywka, humor prowadzącego i wspaniali zawodnicy. Zapraszamy do zabawy i spróbowania swoich sił!