Jesień 2020

Oferta programowa

PATENCIARY

Kolory, zabawa, mnóstwo smaków, niebiańskie aromaty i fura śmiechu! Właśnie tak! Na antenę TVN Style wracają  „Patenciary”! Daria Ładocha razem ze swoimi córeczkami, Manią i Laurą, wyczarują dla nas efektowne, ale też niezwykle proste w przygotowaniu dania. Dziewczyny oczarują swoją pomysłowością, zaprezentują garść kulinarnych pomysłów, a co najważniejsze będą się przy tym doskonale bawić. To już kolejny sezon ich programu! Czym zaskoczą widzów tym razem?

W nowym sezonie „Patenciar” dowiemy się, jak przygotować pyszne domowe pieczywo i kolorowe bułeczki. Zainspirujemy się pomysłami na niebanalne śniadania i dowiemy się, jak zrobić kanapkowe zwierzaki czy kurczaczki z jajek. Poznamy również przepis na kolorowe placki w zupełnie nietypowej formie czy ażurowe naleśniki. Odkryjemy też nową odsłonę dań z ziemniaków – sprawdzimy na przykład, jak się robi ziemniaczane… wulkany. Szybki obiad to dla naszych „Patenciar” pestka! Pokażą widzom, jak w 20 minut przygotować tęczowe szaszłyki czy makaron w serowym rożku. 

Nie zabraknie również słodkiego odcinka, z którego dowiemy się, jak zrobić witrażowe ciasteczka czy kwiaty z ananasa. Będzie pysznie, kreatywnie i zabawnie. „Patenciary” to idealna propozycja dla tych, którzy nie mają czasu na gotowanie, ale lubią dobrze zjeść. A stosując sprawdzone i pomysłowe kulinarne triki, nawet z prostych składników można wyczarować oryginalne i pyszne dania.