Jesień 2020

Oferta programowa

PATENT NA DOM

Szukasz inspiracji, ciekawych pomysłów i marzysz o metamorfozie niewielkim kosztem? Odpowiednie ustawienie mebli, nowe oświetlenie, drobne gadżety czy dekoracje – czasem nie trzeba wiele, by coś zmienić w swoim otoczeniu! W nowym programie udowodnimy, że nawet małe zmiany mogą zdziałać cuda! Niezawodna Anna Nowak-Ibisz odkryje, jaki jest „Patent na dom”! W roli eksperta pojawi się również doskonale znany widzom architekt – Krzysztof Miruć. 

W każdym odcinku za pomocą oryginalnych i niekoniecznie kosztownych pomysłów odmienione zostanie jedno wnętrze. Do Anny Nowak-Ibisz zgłoszą się osoby z prośbą o pomoc w zorganizowaniu małego remontu lub zmiany aranżacji. Już jesienią poznamy Agnieszkę i jej chłopaka Tomka, którzy marzą o zielonym i osłoniętym balkonie ze specjalnym kącikiem malarskim. Z kolei Ewa i Kuba są pasjonatami kuchni latynoskiej. Prowadzą szkołę tańca i niedługo obchodzą rocznicę ślubu. Czy będą zaskoczeni metamorfozą swojej kuchni?

Czasem wystarczy zaledwie kilka godzin, by osiągnąć upragniony efekt, a niektóre elementy dekoracji można zrobić samodzielnie. Anna Nowak-Ibisz zadba o dodatki i gadżety oraz zaprezentuje pomysły na DIY! Z kolei zaproszony przez nią ekspert – Krzysztof Miruć podpowie, jak niewielkim kosztem sprawić, by pomieszczenia były funkcjonalne i po prostu piękne. Poznaj nasz „Patent na dom”!