Jesień 2020

Oferta programowa

PRAPREMIERY

Player to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą się doczekać premierowych odcinków swoich ulubionych produkcji TVN i Discovery. Tylko w serwisie widzowie zobaczą najgorętsze nowości tej jesieni na aż siedem dni przed ich emisją w telewizji!

W tej formule dostępne będą nowości serialowe TVN. Pierwszą z nich jest „Królestwo kobiet”, czyli ośmioodcinkowa produkcja komediowa z plejadą polskich gwiazd: Krystyną Jandą, Karoliną Gruszką, Gabrielą Muskałą, Aleksandrą Adamską czy Arturem Żmijewskim. Drugą nowością fabularną stacji jest wielki powrót serialu „Usta Usta”. Odcinki tej serii również będzie można obejrzeć w pierwszej kolejności w Playerze. Co więcej, w serwisie dostępne są także wszystkie wcześniejsze sezony tego kultowego tytułu. 

Przedpremierowo w Playerze pojawią się także odcinki innego wyczekiwanego tytułu – kontynuacji „BrzydUli”. Począwszy od 2 października, w każdy piątek do oferty serwisu trafi pięć kolejnych epizodów serialu! W tym przypadku również fani mogą z łatwością odświeżyć sobie wydarzenia z pierwszej edycji, gdyż cały sezon dostępny jest do obejrzenia w serwisie.

Jesienią na antenę Siódemki wracają także popularne seriale codzienne. Ale wszyscy ci, którzy nie mogą się doczekać dalszych perypetii swoich ulubionych bohaterów, powinni odpalić Playera. Nowe epizody „Zakochanych po uszy”, „19+” oraz „Szkoły” dostępne są w serwisie już od 20 sierpnia!

Wcześniej niż w telewizji użytkownicy Playera zobaczą także epizody „Lego Masters” najnowszego game show stacji TVN oraz „Tacy sami”, poruszającego formatu o sile wzajemnej pomocy. Z siedmiodniowym wyprzedzeniem serwis udostępni także odcinki najnowszego programu najpopularniejszej dekoratorki w Polsce, czyli „Totalne remonty Szelągowskiej”.

Również siedem dni przed emisją na antenie Playera dostępne będą evergreeny stacji TVN, czyli popularne formaty, które od lat gromadzą przed ekranami miliony widzów – m.in. „Kuchenne rewolucje”, „36,6°C”, Kobieta na krańcu świata”, „Ukryta prawda”. 

Przedpremierowo będzie można śledzić również najpopularniejsze tytuły z innych anten, w tym „Rozwody” oraz „Kto odmówi pannie młodej?” z oferty z TVN7, „Kanapowców”, „DeFacto. Bosacka”, „Królowe życia”, „Usterkę” i „Damy i wieśniaczki” z TTV, czy „Pani gadżet”, „Pary młode ponad miarę”, „Gwiazdy prywatnie” z TVN Style. Fani formatów motoryzacyjnych również zobaczą nowe odcinki swoich ulubionych programów przed ich emisją na antenie. W tej formule dostępne będą m.in. „Automaniak”, „101 gadżetów motoryzacyjnych”, „Zawodowi handlarze”, „Wojny samochodowe”, „Zakup kontrolowany” czy „Uwaga! Pirat”. Również wielbiciele przeróbek, remontów i prac ogrodowych znajdą coś dla siebie, bowiem oferta Playera to także hity HGTV, m.in.: Nowa Maja w ogrodzie”, „Wymarzone ogrody”, czy „House Hunters – poszukiwacze domów”. 

Te i wiele innych propozycji przedpremierowo tylko w Playerze!