Jesień 2020

Oferta programowa

RAPORT LIFE

„Raport Life” powraca na antenę Discovery Life z nowymi odcinkami! Popularna dziennikarka i prowadząca – Ewa Drzyzga – przybliży widzom najnowsze i najciekawsze odkrycia medyczne, a także najskuteczniejsze według ekspertów metody leczenia.

W programie jak zwykle pojawi się grono wybitnych lekarzy z Polski i zagranicy, którzy omówią raporty na temat wybranych chorób i rewolucyjne ich zdaniem metody leczenia. „Raport Life” to wrota do wszystkiego, co oferuje medycyna XXI wieku: ciekawe urządzenia, rewolucyjne lekarstwa i nowoczesne zastosowania niekonwencjonalnych środków.

Uwaga, spoiler! W tym sezonie dowiemy się m.in. o leczniczym kąsaniu przez pijawki, które od setek lat pomagają w walce z różnymi dolegliwościami. Zobaczymy, jak dzięki tym małym stworzeniom można leczyć nadciśnienie, choroby płuc i wątroby, obrzęki powypadkowe, kontuzje sportowe, a nawet zaburzenia miesiączkowe i problemy z niepłodnością! Te i inne ciekawostki dla spragnionych wiedzy o życiu i zdrowiu już tej jesieni na Discovery Life!