Jesień 2020

Oferta programowa

SŁODKI OBÓZ Z MARTHĄ STEWART

Martha Stewart, autorka książek kulinarnych, królowa amerykańskiego stylu życia i miliarderka o polskich korzeniach, zaprosi widzów Food Network na turniej kulinarny, jakiego jeszcze nie było.

Sześciu utalentowanych, ambitnych adeptów cukiernictwa przybywa na specjalny obóz kempingowy, by stanąć do walki w dyscyplinach pieczenia oraz dekorowania tortów, deserów, ciast i ciasteczek. Nad wszystkim czuwać będą: Martha, dyrektor obozu, Jesse, prowadzący zawody oraz jurorzy – Carla i Dan.

Co tydzień najlepszy z uczestników otrzyma możliwość udziału w indywidualnych warsztatach cukierniczych z Marthą, które gospodyni przeprowadzi we własnej kuchni, a najbardziej utalentowany cukiernik zdobędzie czek o wartości 25 tysięcy dolarów! Jednak zwycięstwo w konkursie to nie bułka z masłem. Surowe warunki kuchni polowej i okoliczności przyrody nie sprzyjają wygranej. Co dopadnie ich najpierw? Upał, robactwo, niespodziewana burza, a może bezwzględne oceny jurorów? W tej grze, jak w biznesie, liczy się umiejętność samodoskonalenia i uczenia na błędach – uczestnik, który nie będzie mógł pochwalić się postępem w nauce, opuści obóz. Kto zaserwuje zakalec, a kto sprawi, że na widok jego wypieków mentorom poleci ślinka?