Jesień 2020

Oferta programowa

WŁĄCZ ZDROWIE

Badania dowodzą, że Internet jest dziś podstawowym źródłem wiedzy i korzysta z niego aż 90% Polaków. Dla wielu z nich sieć pełni funkcję domowego lekarza. „Pięć najczęstszych przyczyn bólu głowy”, „Jak wyleczyć się z przeziębienia domowymi sposobami?” „Co może oznaczać podwyższone ciśnienie?” – to przykładowe nagłówki artykułów internetowych, na które możemy trafić, szukając leku na nasze choroby. Jak nie dać się ponieść fali fałszywych informacji i jak odnaleźć wiarygodne dane?

„Włącz zdrowie” to program o zdrowiu, w którym Internet i telewizja przenikają się, by trafić do widzów poszukujących wiedzy w sieci! Podczas rozmowy online na żywo dziennikarka i pasjonatka zdrowego trybu życia – Agata Młynarska – rozmawia na najczęściej wyszukiwane w Internecie tematy medyczne z lekarzami, dietetykami, naukowcami oraz pacjentami. Dyskusję ekspertów uzupełniają ciekawe materiały filmowe.

„Włącz zdrowie” cechuje się aktualnością oraz rzetelną wiedzą – przyciąga ogromną publiczność i w błyskawicznym tempie zyskuje popularność. Zapraszamy do wspólnego oglądania najnowszych odcinków z serii „Włącz zdrowie” na antenie Discovery Life.