Jesień 2020

Oferta programowa

WYJĄTKOWE DOMY

Wyjątkowe domy, perełki architektoniczne i nowoczesne wnętrza, które budzą zachwyt! Już jesienią zapraszamy w inspirującą podróż po Polsce i nie tylko. Przewodnikiem po najbardziej oryginalnych przestrzeniach będzie doskonale znana widzom Omenaa Mensah! Dziennikarka od wielu lat działa biznesowo i społecznie, związana jest również z rynkiem dóbr luksusowych. 

W nowym programie odkryje nowoczesne domy, które prezentują design na światowym poziomie. W premierowej serii odwiedzi aż 10 wyjątkowych miejsc oraz porozmawia z najlepszymi polskimi architektami i projektantami wnętrz. Od samych właścicieli dowie się, co ich zainspirowało do projektów oraz jak wygląda codziennie życie w takich przestrzeniach.

Zobaczymy niesamowity Catamaran House w kształcie łodzi w podwarszawskim Józefowie, szklany dom pod Berlinem, którego złożenie trwało kilka dni, oraz Dom Kurtyna – można go znaleźć na Mazowszu. Jego betonowa fasada przypomina właśnie opadającą kurtynę. Jedno jest pewne! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!