Jesień 2020

Oferta programowa

ZAWODOWI HANDLARZE

Kulisy pracy w branży sprzedaży aut używanych fascynują wielu ludzi. Niektórzy twierdzą, że komisy należy omijać szerokim łukiem. Uczciwy handlarz samochodami jest jednak spotykanym zjawiskiem, a znalezienie odpowiedniego niesie ze sobą wiele korzyści.  

W ósmym sezonie „Zawodowych handlarzy” ponownie odwiedzimy Japonię. Przyjrzymy się, jak Robert, Wąski oraz ich wspólnik Łukasz podbijają największą giełdę w Kraju Kwitnącej Wiśni. Co tydzień, w każdy czwartek wystawianych na sprzedaż jest tam 14 tysięcy samochodów. Jak  prowadzący odnajdą się na ogromnym parkingu tokijskiej giełdy? Jakie motoryzacyjne cuda znajdą? Czy uda im się wygrać je na licytacji?

Przeniesiemy się też do Olafa, który pod Częstochową spróbuje zarobić na amerykańskim klasyku marki Chevrolet Corvette. Zajrzymy do Jacka, który pod Garwolinem spróbuje sprzedać ciekawy egzemplarz jumpera oraz spotka się z klientem, który szuka swojego pierwszego samochodu. Z kolei z Mariuszem i Wojtkiem odwiedzimy polską giełdę samochodową. Przekonamy się, czy te instytucje odeszły już do lamusa, czy może jest odwrotnie i da się tam kupić prawdziwą perełkę.

Z naszymi handlarzami zdecydowanie warto współpracować!