Jesień 2020

Oferta programowa

ZWIĄZKI Z MODĄ

Odważne metamorfozy, barwni bohaterowie i genialne stylizacje! W trzeciej edycji programu czeka na widzów sporo zmian… nie tylko w ubiorze!  W premierowych odcinkach, oprócz par, pojawią się również kobiece duety! Czy mama trafi w gust córki? Jak siostry poradzą sobie z nietypowym zadaniem? Kto zdecyduje się poprosić o pomoc naszą ekspertkę Kasię Baran?

Dobranie odpowiedniego ubioru na specjalne okazje to czasem prawdziwe wyzwanie. Chrzciny, rodzinne obiady, imprezy firmowe lub śluby… A co, jeśli ten strój za nas wybierze ktoś inny? W programie „Związki z modą” zapraszamy do garderoby panów, mamy i siostry! Trzeba wykazać się prawdziwą kreatywnością i wystylizować bliską osobę. Czy łatwo będzie trafić w jej gust? Całe szczęście pomocą służy Kasia Baran. Prowadząca TVN Style o modzie wie dosłownie wszystko!

Jakie spektakularne metamorfozy zobaczymy tym razem? Stylistka gwiazd w nowym sezonie zaproponuje bohaterkom zupełnie nowy wizerunek. Na przykład kubańska wokalistka ze skłonnością do karaibskiej wielobarwności wystąpi w klasycznej kreacji na rodzinnym spotkaniu. Miss Polonia przemieni się w grunge’ową piękność z pazurem, a włoski fryzjer otrzyma wskazówki odnośnie stroju, jaki powinien doradzić partnerce na obiad w ambasadzie Włoch. To nie wszystko! Bohaterka, która na co dzień jest kierowcą tira, otworzy się na kobiece i subtelne kreacje, a Polka mieszkająca w Irlandii otrzyma wskazówki dotyczące stylizacji na irlandzki ślub.

Niezawodny makijaż Anny Galińskiej oraz fryzury Macieja Wróblewskiego będą dopełnieniem stylizacji. Będzie zabawnie, wzruszająco i inspirująco. Zapraszamy na „Związki z modą”!