Jesień 2020

Oferta programowa

ŻYWIOŁY SASZY – OGIEŃ

Magdalena Boczarska (Sasza), Marcin Czarnik („Duch”), Mirosław Haniszewski („Cuki”), Piotr Srebowski (Łukasz Polak), Piotr Cyrwus („Flaku”), Andrzej Konopka („Drugi”), Krzysztof Dracz (Leon Ziembiński), Arkadiusz Jakubiak („Bomber”/Jacek Krysiak), Jerzy Trela (dziadek), Jędrzej Hyncar (Adam Gajek), Aleksandra Konieczna (matka Adama) i inni.

Już niebawem premiera nowej produkcji Player Original! „Żywioły Saszy – Ogień” to serial oparty  na adaptacji prozy Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej, wcieli się Magdalena Boczarska.

Sasza Załuska wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?

 „Żywioły Saszy – Ogień” to najnowsza produkcja Player Original, której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści „Lampiony” autorstwa Katarzyny Bondy. Na przestrzeni siedmiu odcinków widzowie będą śledzić zagadkę kryminalną, w której centrum znajdzie się główna bohaterka – Sasza Załuska. Przydzielona do grupy policjantów, spróbuje zapobiec serii podpaleń łódzkich kamienic oraz uporać się z własną, niełatwą przeszłością. Śledztwo okaże się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stanie nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy.